Flash animace

Adobe Flash je bezesporu nejrozšířenější webový vizualizační nástroj a v největší formě je na webu využíván pro tvorbu reklam nebo malých animací oživujících jinak statický obsah webových stránek.

Flash nanimace nabídka služeb:
Nabízíme našim zákazníkům návrh tvorbu flash aniamcí po stránce grafické i obsahové. Výhodou flash animací je uiverzálnost jejich využití. Nejčastější je využítí na webových stránkách či v CD katalozích jejich využití je však širší a to v podobě firemních prezentací či velkoplošných projekcí.

Mezi základní flash animace řadíme:

Flash bannery

Krátké reklamní spoty s úkolem zaujmout nebo prezentovat produkt. Flash bannery jsou často používané na webových stránkách, kde stránky oživují a přitahují pozornost uživatele na prezentovaný produkt.

Flash hlavičky

Animované doplňky hlaviček webových stránek s úkolem oživit. Flash hlavičky mohou sloužit také pro snazší orientaci na webových stránkách. Flash dává prostor pro práci s grafikou a je tedy výrazným přínosem v designu stránek.

Flash animace

Tímto názvem označujeme obecně animace vytvořené v prostředí Adobe flash (například intra). Jejich využití lze nalézt ve všech oblastech marketingu, ať už v online či v offline prezentacích.

Flash animace kvalitní základ lehkého dynamického webu ...

 
Joomla SEF URLs by Artio