Aktuality PDVisual

Marek Latzmann Gallery

Marek Latzmann je výtvarník, malíř, sochař a všestranný umělec. Pro jeho práci jsme vytvořili webovou prezentaci s portfoliem jeho děl.

Web

 

NaturTech.cz

Pro projekt NaturTech.cz zaměřený na podporu zájmu o studium technických a přírodovědných oborů na českých vysokých školách jsme zrealizovali webovou prezentaci včetně kompletní grafické podoby. Při tvorbě webu byl kladen důraz především na komunikaci s jeho návštěvníky, což je realizováno prostřednictvím diskuzního fóra a napojení na sociální síť Facebook.

Webové stránky naleznete na adrese: http://www.naturtech.cz

naturtech_small
 

Kuplon

Vytvořili jsme webové stránky zaměřené na hromadné nákupy se slevou realizované prostřednictvím tzv. voucheru, což je poukázka na uplatnění slevy na službu nebo výrobek. V rámci projektu jsme realizovali kompletní administraci jednotlivých slevových akcí včetně napojení na Facebook nebo automatického zasílání informací e-mailem.

Webové stránky naleznete na adrese: http://www.kuplon.cz

kuplon_small
 

Kuchyně Slovák

Webová prezentace výrobce kuchyňských linek a nábytku s obrázkovými galeriemi výrobků a jejich doplňků.

Webové stránky naleznete na adrese: http://www.kuchyne-slovak.cz/

slovak1_small
 

Brno 2010

Pro politickou stranu Brno 2010 - Společně pro Brno jsme graficky navrhli a připravili kompletní webovou prezentaci umožňující propagaci strany jejím potenciálním voličům. Stránky kladou důraz na navázání a udržování kontaktu jejich návštěvníků s kandidáty a to jak prostřednictvím kontaktního formuláře tak díky diskuzi k publikovaným názorům.

Webové stránky naleznete na adrese: http://brno2010.cz/

brno2010_small
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3
Joomla SEF URLs by Artio