process_question

PDVisual, PragoData
a kdo vlastně jsme...Projekt webových aplikací PDVisual v rámci PragoData Consulting

Projekt PDVisual je součástí společnosti PragoData Consulting, s.r.o.specializovanou na tvorbou webových prezentací s využitím redakčních systémů, flashových aplikací a 3D animací.

Do společnosti patří i další sekce zabývající se například řízením vzdělávání využívající e-lerningového systému Moodle, dotačním managementem, projektovým řízením a konzultačními službami v oblasti informačních strategií a procesního modelování.PDVisual, učíme se, objevujeme a vyvíjíme

Projekt PDVisual vznikl v roce 2004 a soustředil se především na 3D vizualizace strojírenských zařízení. Produkty byly později rozšířeny o interaktivitu integrací do flashového rozhraní. Došlo tak k rozšíření portfolia nabízených služeb o flashové prezentace a postupem času také o pokročilé flashové aplikace.

Se vzrůstající poptávkou o webové stránky, portály a prezentace jsme vybrali jeden z nejlepších OpenSource redakčních systémů - CMS Joomla. Za tři roky práce s tímto vynikajícím systémem jsme rozšířili tým o vývojáře v oblasti PHP a v současné době se specializujeme nejen na implemetaci a základní customizaci, ale také na zakázkovou úpravu a vývoj vlastních komponent pro Joomlu. Jsme tedy schopni uspokojit prakticky jakékoli požadavky ze strany zákazníka.Interní spolupráce aneb jak dosahujeme úspěchu

Pro jednotlivé projekty jsou vždy speciálně sestavovány realizační týmy. Jsme připraveni k detailní analýze zákaznických potřeb, návrhu funkcí i datové struktury webu a následné realizaci.  Mnohaletými zkušenostmi z vedení řady projektů známe postupy, které zabezpečí zákazníkovi i dodavateli spolehlivé a bezbolestné dokončení projektu.Poraďte se s námi a využíjte našich služeb, kontaktujte PDVisual.
 
Joomla SEF URLs by Artio